Firma Roman Král

– poskytuje produkty a služby na trhu automobilního průmyslu, autoopravárenského a průmyslového lakování a průmyslové výroby.

0
ROKŮ NA TRHU
0+
NAJETÝCH KM
ZA ZÁKAZNÍKY
0%
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
0
POČET KRAJŮ
S NAŠIMI ZÁKZNÍKY
0+
ŠÁLKŮ KÁVY
SE ZÁKAZNÍKY

Firma Roman Král byla založena roku 1998 s cílem poskytovat produkty a služby na trhu automobilního průmyslu, autoopravárenského a průmyslového lakování a průmyslové výroby.
Jsme přímým dovozcem a distributorem v ČR pneumatického nářadí a odsávacích systémů TELESCH a spotřebního materiálu pro lakování značky FLEX-CAR. Tyto a další produkty distribuujeme přes obchodní síť našich obchodních partnerů nebo přímo našim zákazníkům.
Benefitem naší firmy je možnost zajištění kompletního vybavení lakoven včetně spotřebního materiálu a také následného servisu.

1998
Začíná jako malá servisní firma
začali jsme poskytovat produkty a služby ve velké konkurenci na trhu automobilního průmyslu. Postupně jsme vybudovali síť obchodních zastoupení pro snadnou dostupnost pro naše zákazníky.

Stali jsme se přímým dovozcem a distributorem v ČR pneumatického nářadí a odsávacích systémů  TELESCH a spotřebního materiálu pro lakování značky FLEX-CAR.

2003
Navázání spolupráce
 s firmou MOTIP DUPLI s.r.o., který je přední hráč v oblasti barev a laků  ve sprejích, opravných tužek, technických sprejů a dalších výrobků z oblasti hobby a automotive.

To nám velmi pomohlo a mohli jsme nabídnout komplexnější dodávky spotřebních materiálů pro naše zákazníky.

2008
Nákup zařízení
Nákupem míchacího zařízení pro průmyslové laky značky SELEMIX jsme si  rozšířili možnosti distribuce k většímu počtu zákazníků a otevřelo nám cestu k dodávkám podkladů a průmyslových laků do větších podniků.
2016
Rozšíření sortimentu
o přípravky pro povrchovou úpravu a impregnaci interiérů, dřeva, širokou řadu užitkové chemie a lepidel od firmy STACHEMA CZ s.r.o.

Pro velký zájem zákazníků jsme rozšířili kapacity pro výměnu a reaktivaci aktivního uhlí ve filtračních patronách pro lakovací boxy.

Kontakt

602 743 039

 IČ:  653 45 7 38

DIČ: CZ7106033957

Lipová 197/18

664 49 Ostopovice