NAŠE PRIORITY A CÍLE.

Poskytovat prvotřídní produkty a služby na trhu automobilního průmyslu, autoopravárenského a průmyslového lakování a průmyslové výroby.

Navrhovat technologii procesu lakování tak, aby splňovala širokou škálu průmyslových aplikací a zvyšovala produktivitu výroby uživatelům.

Provádět školení o výrobcích a službách uživatele připravené jim „na míru“.

Lakovací systémy

Lakovací systém SELEMIX umožňuje mícháním jednotlivých komponentů získat nátěrové systémy na bázi akrylátu, epoxidu, nitra, polyuretanu, syntetiky a chlorkaučuku.

Více »

Filtrace vzduchu, aktivní uhlí

Dodáváme veškeré druhy filtračních materiálů vč. aktivního uhlí, kde zajišťujeme jeho reaktivaci

Více »

Vybavení lakoven, průmyslu a servisů

Dodáváme pneumatické brusky, leštičky a odsávací systémy TELESCH, stříkací pistole a zařízení SATA, myčky stříkacích pistolí RosAuto, tlakové hadice, rozvody a filtrační jednotky stlačeného vzduchu, kompresory a další.

Více »

Příslušenství a spotřební materiál

Spotřební materiál a ochranné pomůcky značek FLEX-CAR, 3M, SPOKAR a další. Maskovací pásky, folie, brusivo, prostředky pro leštění, průmyslové utěrky, míchací kelímky, nitrilové rukavice, štětce, malířské válečky a úklidové prostředky.

More »

Spreje

Dodáváme širokou paletu barev a laků ve sprejích, technických sprejů a dalších výrobků z oblasti profi a hobby v aerosolovém balení firem MOTIP, Dupli Color, COLORMATIC a další.

More »

Chemické přípravky

Dodáváme materiály a chemické přípravky pro impregnaci a povrchovou úpravu interierů, betonu, dřeva a lepidla pro nejrůznější způsoby použití STACHEMA.

More »

Vysavače, čistící a mycí stroje

Profesionální a průmyslové vysavače GHIBLI. Kompletní řada strojů pro čištění interiérů. Vysavače, jednokotoučové stroje a mycí stroje, jejichž charakteristickými vlastnostmi jsou pevnost, účinnost a snadné použití.

More »

Servis

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis ve vlastní servisní dílně.
Provádíme výměnu aktivního uhlí v patronách, včetně zajištění jeho reaktivace.

More »